Mondmaskeractie t.v.v. ‘Xavi-Indië’.

Onze vastenactie t.v.v. ‘Xavi-Indië kon vorig schooljaar niet doorgaan omwille van de lockdown.

De noden in India zijn nog steeds groot, mede door de vele besmettingen met het COVID-19 virus ontstond een nieuw probleem: mensen mochten niet meer gaan werken met alle gevolgen => geen geld => geen eten…

Momenteel is er geen lockdown meer in India. Winkels en marktjes zijn terug open. Vele mensen leven nog steeds grote angst voor het virus, maar zoeken noodgedwongen terug eender welk werk op straat, in de fabrieken, op plantages of in steenbakkerijen.

Het is duidelijk: hulp is nog steeds nodig. Daarom willen wij met onze school nu al in actie schieten om Xavi-Indië te steunen met onze mondmaskerverkoop. Het ziet er naar uit dat we nog wel een poos mondmaskers zullen moeten dragen en dan zijn ze maar beter leuk!

Bestelformulier mondmaskers

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *